Стекломан Киев: Стеклянные перегородки в офисы и квартиры, стеклянные ограждения, стеклянные душевые кабины, навесные фасады. Работаем по Киеву и области

Про компанію

Компанія « Стекломан» заснована в 2001 році. Всі ці роки наша компанія просувається вперед у розвитку виробничої бази та створенні колективу професіоналів. Відпрацьовано новітні технології з виробництва виробів зі скла найвищої якості.

В даний час наша компанія має в своєму розпорядженні новітнім сучасним заводом площею понад 5000м2, обладнаним новітнім італійським обладнанням фірм Bavelloni, Intermac, Tema.

Прямі контракти з світовими лідерами з виробництва скла AGC, Pilkington, Guardian дає нам перевагу в ціні на кінцеву продукцію. Фурнітура для наших виробів також без посередників надходить до нас з Європи від виробників Stremler, Metalglas, KL Megla, Schlechtendal і з заводів Китаю HaiDeLi, Target.

Стекломан пропонує своїм клієнтам мережу офісів зручно розташованих в різних районах Києва. Також наші фахівці можуть виїхати на об’єкт.

Ми пропонуємо: виготовлення різних скляних перегородок для дому та офісу, скляні двері, огорожі зі скла, вітрини, дзеркала, декор інтер’єру.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте унікальну можливість зробити замовлення безпосередньо у виробника. На всю продукцію надається гарантія.

Догори