Стекломан Киев: Стеклянные перегородки в офисы и квартиры, стеклянные ограждения, стеклянные душевые кабины, навесные фасады. Работаем по Киеву и области

Раковини для ванної кімнати виготовляються не тільки з кераміки, акрилу або нержавіючої сталі. Останнім часом популярність набирають конструкції з гнутого загартованого скла, стійкого до дії агресивного побутової хімії і випадковим механічних пошкоджень. Вибрати і придбати скляну раковінувам допоможуть фахівці «Стекломан».
Які бувають раковини?

У 9 випадках з 10 скляні раковини виготовляються на замовлення. Це – штучний товар, виробництво якого вимагає великого досвіду і майстерності. Для виготовлення використовується ударостійке скло товщиною близько 2 см, яке вигинається за допомогою спеціального обладнання.

Колір і форму раковини вибирає замовник. Найчастіше покупці зупиняються на круглих або овальних моделях.
Переваги скляних раковин

Одне з головних достоїнств раковин з гнутого скла – незвичайний зовнішній вигляд. Це сантехніка для людей з тонким смаком, які приділяють велику увагу естетиці приміщення, в якому знаходяться.

На другому місці – практичність і універсальність. За скляною раковиною досить просто доглядати. Досить регулярно протирати її серветкою з мікрофібри або м’якою ганчіркою, і вона завжди буде виглядати так, як ніби ви встановили її тільки вчора.
Як зробити замовлення?

«Стекломан» – одна з небагатьох українських компаній, що мають повний комплект обладнання для виробництва скляних раковин. Ми співпрацюємо з провідними постачальниками сировини і фурнітури і можемо гарантувати вам високу якість, точне дотримання термінів і розумні ціни.

Щоб зробити замовлення, залиште замовлення на сайті. І менеджер «Стекломан» зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин.

Переваги та технічні особливості

Душові кабіни зі скла виготовляються на замовлення. Це гарантує повну відповідність конструкції дизайну інтер’єру та технічними параметрами приміщення. Фурнітура і спосіб кріплення стулок підбираються індивідуально, виходячи з побажань замовника і особливостей розташування скляного полотна.

Всі душові кабіни можна розділити на кілька категорії:

  • Душові кабіни з розсувними і орними дверима. Як правило, розміщуються в кутовій частині ванної кімнати і не комплектуються дахом. Головні переваги – доступна ціна і простота монтажу;
  • Огорожі та перегородки для душової. Повністю перекривають частину приміщення, в якій розташовується душова сантехніка. Надійно захищають підлогу, стіни і стеля від водяних бризок.

Як зробити замовлення?

«Стекломан» – одна з небагатьох українських компаній, які мають повним комплектом устаткування для проектування, виробництва і установки душових кабін, інтер’єрних конструкцій та огорож із загартованого скла.

Щоб зробити замовлення, напишіть нам або залиште заявку на зворотний дзвінок. І менеджер «Стекломан» зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин.

Догори