Стекломан Киев: Стеклянные перегородки в офисы и квартиры, стеклянные ограждения, стеклянные душевые кабины, навесные фасады. Работаем по Киеву и области

Види скляних душових кабін

Вариант 1

Вариант 2

Вариант 3

Вариант 4

Вариант 5

Вариант 6

Вариант 7

Вариант 8

Вариант 9

Вариант 10

Вариант 11

Вариант 12

Вариант 13

Вариант 14

Вариант 15

Вариант 16

Вариант 17

Вариант 18

Вариант 19

Вариант 20

Вариант 21

Вариант 22

Вариант 23

Вариант 24

Вариант 25

Вариант 26

Вариант 27

Вариант 28

Вариант 29

Вариант 30

Вариант 31

Вариант 32

Вариант 33

Вариант34

Вариант 35

Вариант 36

Душові кабіни економлять простір ванної кімнати і дозволяють використовувати всю доступну площу максимально ефективно. В якості основного матеріалу для їх виготовлення використовується багатошаровий триплекс або міцне загартоване скло товщиною 8-10 мм з безпечної полірованої крайкою. Замовити проектування, виготовлення та встановлення скляної душової кабіни вам допоможуть фахівці «Стекломан».

Переваги та технічні особливості

Душові кабіни зі скла виготовляються на замовлення. Це гарантує повну відповідність конструкції дизайну інтер’єру та технічними параметрами приміщення. Фурнітура і спосіб кріплення стулок підбираються індивідуально, виходячи з побажань замовника і особливостей розташування скляного полотна.

Всі душові кабіни можна розділити на кілька категорії:

  • Душові кабіни з розсувними і орними дверима. Як правило, розміщуються в кутовій частині ванної кімнати і не комплектуються дахом. Головні переваги – доступна ціна і простота монтажу;
  • Огорожі та перегородки для душової. Повністю перекривають частину приміщення, в якій розташовується душова сантехніка. Надійно захищають підлогу, стіни і стеля від водяних бризок.

Як зробити замовлення?

«Стекломан» – одна з небагатьох українських компаній, які мають повним комплектом устаткування для проектування, виробництва і установки душових кабін, інтер’єрних конструкцій та огорож із загартованого скла.

Щоб зробити замовлення, напишіть нам або залиште заявку на зворотний дзвінок. І менеджер «Стекломан» зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин.

Догори