Стекломан Киев: Стеклянные перегородки в офисы и квартиры, стеклянные ограждения, стеклянные душевые кабины, навесные фасады. Работаем по Киеву и области


Інтер’єр кухні повинен бути естетичним, практичним і функціональним. Домогтися такого ефекту дозволить установка скіналі із загартованого скла. Так називають спеціальні панелі, які кріпляться до стіни і захищають її від забруднень. Вони міцні, надійні і підходять під будь-який дизайн приміщення. Якщо ви вирішили замовити такий кухонний фартух, тоді компанія «Стекломан» до ваших послуг.
переваги технології

При виробництві скіналі для кухні використовується загартоване скло. Особливість цього матеріалу полягає в його ударостойкости і здатності витримувати високі температури. Вироби з нього не бояться впливу вологи і хімічних речовин. Товщина такого скла знаходиться в межах 6-10 мм. Розмір і малюнок замовник вибирає на свій розсуд.

Ключові переваги, якими відрізняються скіналі зі скла, виражаються в наступному:

Великий термін експлуатації. Представлені декоративні панелі не вигоряють, не тьмяніють і зберігають свої початкові характеристики протягом багатьох років.
Привабливий зовнішній вигляд. Малюнок підбирається з урахуванням переваг кожного окремого замовника. Дизайн панелей необмежений і залежить виключно від вашої фантазії.
Надійність і безпека. Завдяки багатошаровій конструкції, загартоване скло практично неможливо пошкодити.
Простота в догляді. Незалежно від характеру забруднень, їх дуже легко видалити з поверхні скіналі. Для цього досить використовувати мильний розчин і теплу воду.

При замовленні скляного фартуха в нашій компанії ви можете розраховувати на допомогу у виборі дизайну і текстури панелей.
Чому варто звернутися до нас?

Основною спеціалізацією компанії «Стекломан» є проектування і виготовлення конструкцій зі скла. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які володіють величезним практичним досвідом і здатні впоратися із завданням будь-якої складності.

Якщо ви ще не визначилися, де замовити скіналі для кухні в Києві, сміливо звертайтеся до нас. Ми зробимо все можливе, щоб отриманий результат виправдав ваші найвищі очікування. При цьому можемо запропонувати дуже приємні ціни на скіналі для кухні.

Догори