Стекломан Киев: Стеклянные перегородки в офисы и квартиры, стеклянные ограждения, стеклянные душевые кабины, навесные фасады. Работаем по Киеву и области

Інтер’єри сучасних магазинів складно уявити без скляних вітрин – вони все частіше витісняють звичні полки і прилавки, адже поєднують в собі зручність і привабливість. Такі вітрини дають великий кут огляду, тому товар можна розглянути з усіх боків. До того ж за допомогою додаткового освітлення легко підкреслити його переваги, наприклад, блиск ювелірних прикрас. Деякі види скляних вітрин сьогодні можна зустріти і в житлових будинках – господарі зберігають тут декоративні колекції, сервізи та інше.

Єдиний важливе питання, що виникає у більшості замовників – безпека, адже ця великогабаритна конструкція на перший погляд досить тендітна. Компанія «Стекломан» займається виробництвом різних виробів зі скла більше 10 років. З нами працюють професійні майстри, які допоможуть правильно спроектувати вітрину саме для вашого інтер’єру, будь то магазин або житлова кімната. Вибір конструкції і товщини скляного полотна залежить від різних чинників, в тому числі і від того, які саме речі будуть тут експонуватися. При цьому безпека забезпечується самим типом скла – для вітрин ми використовуємо загартоване скло або триплекс. Вся продукція створюється на професійних верстатах компанії Bavelloni, що гарантує високу точність різання і якість обробки.

Найпоширеніші варіанти вітрин:

Прямокутна.
Кутова.
Квадратна.
Вітрина без захисних дверцят (стелаж).

Крім цього, оскільки компанія спеціалізується саме на скловиробів, ми готові виконати замовлення будь-якої складності, спроектувати конструкцію за індивідуальним ескізом, з художніми ставками і багатьом іншим.

Догори