Стекломан Киев: Стеклянные перегородки в офисы и квартиры, стеклянные ограждения, стеклянные душевые кабины, навесные фасады. Работаем по Киеву и области

скло триплекс


Чи може скло бути міцніше дерева або металу? Може, якщо це скло – загартований триплекс. Козирки, перегородки і сходові огородження з цього матеріалу здатні витримати феноменальні навантаження. А ще вони ефектно виглядають, довго служать і не вимагають спеціального догляду.
Технологія виробництва

Триплекс – багатошарове скло, яке складається з двох або більше шарів, склеєних між собою полімерною плівкою. Товщина такої конструкції може варіюватися від 8 до 40 мм.

Найчастіше триплекс виготовляється на замовлення. Матеріал широко використовується для скління фасадів і внутрішньої обробки житлових і комерційних будівель. Серед головних достоїнств триплекса:

міцність. Стільниця, двері або перегородка з триплексу здатна витримати вагу дорослої людини. Матеріал стійкий до перепадів температури;
безпеку. Триплекс дуже складно розбити. А якщо це все-таки трапиться, оскільки залишаться на плівці і нікого не зачеплять;
довговічність. Конструкції з триплексу можуть служити багато років. Головне – дотримуватися правил експлуатації.
«Стекломан» – один з провідних українських виробників триплекса і загартованого скла. Ми напряму співпрацюємо з багатьма європейськими компаніями, що спеціалізуються на поставках сировини і фурнітури, і маємо в своєму розпорядженні потужної матеріально-технічною базою. Вся продукція, представлена на сайті, відповідає міжнародним стандартам якості.

Щоб купити загартований триплекс в Києві, заповніть заявку на сайті і вкажіть номер телефону. І менеджер «Стекломан» зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин.

Догори