Стекломан Киев: Стеклянные перегородки в офисы и квартиры, стеклянные ограждения, стеклянные душевые кабины, навесные фасады. Работаем по Киеву и области


Для того щоб візуально розширити приміщення і зробити його ефектним, слід розглянути варіант обробки стін скляними або дзеркальними панелями. Вони чарівним чином здатні перетворити будь-який інтер’єр, при цьому не вимагають великих фінансових витрат. Якщо Ви зацікавлені недорого купити дзеркало в Києві, тоді обов’язково відвідайте магазин «Стекломан».
Декоративне оздоблення дзеркалами

Такий варіант оформлення стане вдалим при обробці басейнів, ресторанів, торгових центрів, спортивних залів, кафе. Різноманітність форм і прекрасні експлуатаційні характеристики матеріалу дозволяють втілити в життя навіть самі незвичайні дизайнерські ідеї.

Оформлення житлових приміщень теж не обходиться без застосування дзеркал. Вони дозволяють вирішити безліч завдань, а саме:

візуально розширити простір;
наповнити кімнату світлом;
виграшно розставити акценти.

Якщо Ви маєте намір придбати дзеркало в кімнату в Києві, зверніть увагу на моделі з малюнками, нанесені песькоструйкой. Не менш цікавим варіантом є панно, до складу якого включені дзеркальні елементи, обрамлені фацетом.

Купити дзеркало на замовлення в будь-якому форматі виконання можна в компанії «Стекломан». Ми пропонуємо широкий вибір продукції, якість якої завжди знаходиться на незмінно високому рівні. Звертайтеся, і переконайтеся в цьому самостійно.

Догори